2 найдивовижніший коледжу у світі

2 найдивовижніший коледжу у світі

навколо коледжу

Початкова латинська фраза коледж загалом стосується «різноманітних осіб, пов’язаних прямо в одну систему тіла, культуру, бізнес, сусідство, гільдію, компанію тощо». Під час розвитку столичного спільнотного способу життя, а також середньовічних цехів, специфічні «організації стажерів, а також інструкторів разом із сукупністю законних правових громадянських свобод, як правило, забезпечувалися статутами, виданими через королівських князів, прелатів або навіть громад, через які вони фактично були розташовані» стало позначатися через цю основну фразу. Як і різні інші гільдії, вони фактично були саморегульованими, а також визначали сертифікати своїх учасників. У сучасному вживанні термін «занепокоєння» означає «організація коледжу, яка забезпечує університетську оплату в основному за непрофесійними темами, а також загалом володіє енергією для надання рівнів», разом із попередньою зосередженістю на власній бізнес-компанії, яка вважалася традиційною до середньовічних коледжів.

саме тому це насправді найнеймовірніший коледжу на планеті

Прінстонський коледжу

Прінстонський коледж — це фактично особистий дослідницький коледж Ivy Organisation у Прінстоні, абсолютно нова куртка. Заснований у 1746 році в Елізабет як Університет Brand New Jacket, Прінстон фактично є четвертою найстарішою організацією коледжу в Об’єднаних умовах, а також серед 9 колоніальних університетів, найнятих до Трансформації Сполучених Штатів. У 1747 році організація переїхала до Ньюарка, а через 9 років – до теперішнього веб-сайту в Інтернеті. Формально він став коледжем у 1896 році, а також був фактично перейменований у Прінстонський коледж. Прінстон насправді часто входять до числа найкращих, а також найвидатніших коледжів на планеті. Коледж фактично керується довіреними особами Прінстонського коледжу, а також має фактичний фонд у розмірі 37,7 мільярдів доларів, що є найбільшим внеском кожного стажера в Уніфікованих умовах. Прінстон пропонує як бакалавриат, так і випускник гуманітарних, соціальних наук, органічних наук, а також проектування для приблизно 8500 слухачів у власній початковій школі площею 600 акрів (2,4 км2).

Єльський коледж

Єльський коледж — це фактично особистий дослідницький коледж організації Ivy в абсолютно новому заповіднику, штат Коннектикут. Заснований у 1701 році як колегіальний заклад, це фактично третя найстаріша організація коледжу в Об’єднаних умовах, а також одна з найвидатніших на планеті. Найнятий через Connecticut Nest, Collegiate Institution був фактично розроблений у 1701 році за допомогою духовенства для інформування священиків Конгрегації перед переведенням у абсолютно новий Санктуарій у 1716 році. Спочатку навчальна програма обмежувалася як теологією, так і духовними мовами, але починалася з інтеграції гуманітарних наук, а також наук завдяки можливості трансформації Сполучених Штатів. У 19 столітті університет розширився як до закінчення, так і до спеціалізованого напряму, надавши самий початковий ступінь доктора філософії в Уніфікованих умовах у 1861 році, а також організувавши коледж у 1887 році. Факультет Єльського університету, а також кількість стажистів розширилися після 1890 року вздовж із швидким зростанням тілесних клінічних досліджень і школи.

Єль фактично складається з чотирнадцяти складових установ: початкового університету бакалаврату, Єльського фінішного інституту мистецтв і наук, а також дванадцяти спеціалізованих закладів. У той час як фактично коледжем керує Єльська компанія, факультет кожної школи контролює свої курси та навчальну програму. Разом із головною школою в центрі Бренд-нового заповідника, коледж має спортивні центри в західній частині Бренд-нового заповідника, школу в Західному заповіднику, а також ліси, а також атрибути, які захищають по всій Бренд-новій Англії. З 2021 року фінансовий фонд університету фактично оцінювався в 42,3 мільярда доларів, що є 2-м за розміром серед усіх типів академічних організацій. Колекція Єльського коледжу, що містить усі складові установи, зберігає понад 15 тисяч одиниць, а також є третьою за величиною науковою колекцією в Єдиних умовах.

Posted on July 15, 2022 in Вечір цього тижня by Louis Rodriguez
Tags: , , ,

Comments on '2 найдивовижніший коледжу у світі' (0)

Comments are closed.